„Nie zastanawiaj się nad problemem, myśl o rozwiązaniu” – Terry Goodkind

kancelarie opole


Jesteśmy zespołem młodych, lecz doświadczonych prawników. Świadcząc Państwu pomoc prawną realizujemy własne ambicje, co sprawia, że każda sprawa jest dla Nas niezwykle ważna. Świadczymy usługi osobom fizycznym oraz oferujemy obsługę prawą przedsiębiorstwom w sprawach związanych z kompleksowym prowadzeniem działalności gospodarczej.

W celu zapewnienia Państwu pełnej ochrony prawnej współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, w tym zwłaszcza adwokatami, zarządcami nieruchomości, doradcami podatkowymi oraz komornikami. Współpracę z Klientem rozpoczynamy zawsze od zrozumienia jego oczekiwań, co pozwala Nam wypracować praktyczne rozwiązania prawne, najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wiemy, że w dzisiejszych czasach liczy się czas, dlatego też zapewniamy możliwość dojazdu do Klienta, a także udzielamy porad prawnych drogą elektroniczną. Z uwagi na specyfikę pracy radcy prawnego prowadzimy sprawy sądowe na terenie całej Polski.

Wynagrodzenie

Informację o wysokości wynagrodzenia przekazujemy zawsze przed rozpoczęciem świadczenia usługi prawnej. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie podczas spotkania z Klientem.

Dowiedz się więcej

Pro Publico Bono

Oferujemy pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Świadczymy nieodpłatne porady prawne w ramach własnej działalności oraz angażujemy się w akcje organizowane przez właściwe organizacje.

Dowiedz się więcej

 

mail

Skontaktuj się z nami!

kancelaria@kasztajanikowska.pl