ODDZIAŁ STRZELCE OPOLSKIE

ul. Powstańców Śląskich 16

Oddział Strzelce Opolskie

kaszta & janikowska
adwokaci i radcy prawni s.c.

Kancelaria Kaszta & Janikowska Adwokaci i Radcy Prawni  Oddział w Strzelcach Opolskich powstał w 2019 r. ze względu na chęć ułatwienia Klientom z tego obszaru kontaktu z Kancelarią. 

Ze względu również na częstą obecność w Sądzie Rejonowym w Strzelcach Opolskich Wydział Rodzinny i Wydział Karny, zdecydowałyśmy się powołać kolejną filię Kancelarii. Między rozprawami staramy się umówić spotkanie bądź pracować.

Kancelaria Kaszta & Janikowska Adwokaci i Radcy Prawni Oddział w Strzelcach Opolskich posiada indywidualnie dobrany zakres pomocy prawnej, a świadczone usługi prawne wykonywane są w sposób dostosowany do potrzeb Klientów. W przeważającej ilości są to sprawy karne.

W Oddziale w Strzelcach Opolskich przyjmuje adwokat Alicja Kaszta najczęściej w poniedziałki bądź w piątki. W inne dni w Oddziale przyjmuje radca prawny Martyna Janikowska bądź radca prawny Karolina Gębczyńska.

Ze względu na sporą ilość spraw sądowych bądź konieczność uczestniczenia w czynnościach w prokuraturze, organach policji, proszę umawiać terminy spotkania telefonicznie bądź przez e-mail.

Kaszta & Janikowska
Adwokaci i Radcy Prawni

ul. Powstańców Śląskich 16
47-100 Strzelce Opolskie

adwokat Alicja Kaszta

radca prawny Martyna Janikowska

Kancelaria kaszta & janikowska

adwokaci i radcy prawni

Kancelaria w Strzelcach Opolskich zajmuje się w szczególności sprawami karnymi. Nasi prawnicy posiadają bogate doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w różnego rodzaju sprawach karnych, takich jak oszustwa, przestępstwa narkotykowe, przestępstwa przeciwko mieniu, przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, a także inne ciężkie przestępstwa. Dzięki temu mamy możliwość kompleksowego i wszechstronnego podejścia do każdej sprawy.

Nasz zespół bardzo dobrze zna prawo karne i system sądowniczy. Monitorujemy również wszelkie nowe przepisy i orzeczenia sądowe, aby być na bieżąco z najnowszymi wytycznymi i strategiami. Nasze doradztwo prawne jest oparte na odpowiedzialności, uczciwości, poufności i przyjaznym podejściu wobec naszych Klientów.

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, wiedza i determinacja sprawią, że jako Kancelaria Adwokacka będziemy mogli skutecznie chronić Państwa interesy w sprawach karnych. Bez względu na skalę sprawy, nasza współpraca z Klientem opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, zapewniając pełne zrozumienie problemu i świadomość wszystkich możliwych rozwiązań.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i skontaktowania się z nami w celu uzyskania dalszych informacji. Jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie i reprezentować Państwa interesy w sprawach karnych.

Kancelaria Kaszta & Janikowska Adwokaci i Radcy Prawni Oddział w Strzelcach Opolskich reprezentuje strony również w sprawach rozwodowych i rodzinnych. Sprawy rodzinne są sprawami trudnymi i emocjonalnymi. Prawnicy z Kancelarii współpracują z mediatorami i psychologami, by świadczona pomoc prawna była na najwyższym poziomie. W sprawach o rozwód radcy prawni z Kancelarii zachęcają Klientów do mediacji i podjęcia próby ugodowego rozwiązania sporu. Jednak gdy napotyka to trudności, z zaangażowaniem reprezentują interesy Klientów przed sądem. Kancelaria specjalizuje się w sprawach o rozwód, separację, alimenty, podział majątku, kontakty z dziećmi, powierzenie wykonywania władzy rodzicielskiej.

Kancelaria Kaszta & Janikowska Adwokaci i Radcy Prawni w Strzelcach Opolskich znajduje się pod adresem ul. Powstańców Śląskich 16 Strzelce Opolskie. Zachęcamy do umawiania spotkań telefonicznie, z uwagi na terminy i sprawy sądowe adwokatów i radców prawnych.

Kancelaria Kaszta & Janikowska Adwokaci i Radcy Prawni posiada również Oddziały na terenie województwa opolskiego:

Siedziba – Opole, ul. Juliusza Słowackiego 6/11,

Oddział I – Kędzierzyn-Koźle ul. Kozielska 67 pok. 6.