Oddziały Kancelarii

Opolska wenecja w jesienne popołudnie - piękne miejsce w mieście w którym powstała nasza kancelaria prawna.

Czym zajmuje się nasza Kancelaria

W terminologii języka polskiego pojęcie kancelaria oznacza urząd lub instytucję tworzącą własną dokumentację, a Kancelaria Prawna – miejsce wykonywania zawodu przez prawnika i osoby tam zatrudnione.

Jak powstała nasza Kancelaria Prawna

Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. została założona przez dwóch wspólników w 2015 r. w Opolu. Historia Kancelarii zaczęła się pewnego dnia przy kawie, kiedy to Alicja Kaszta i Martyna Janikowska rozmawiały na temat tego, co chciałyby robić w przyszłości. Znajomość prawa oraz własnych możliwości pozwoliły im na stworzenie Kancelarii, która jest nastawiona przede wszystkim na klienta i jego problemy. Radcy Prawni Kancelarii starają się wspierać swoich klientów na każdym etapie prowadzonej sprawy tłumacząc im niezrozumiałe, często zawiłe zagadnienia prawne.  

Prawa i obowiązki

Oprócz doradztwa w zakresie praw i obowiązków prawnych, prawnicy Kancelarii Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. reprezentują swoich klientów przed sądami i organami administracji, a także w trakcie transakcji biznesowych, negocjacji, mediacji oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wyspecjalizowana pomoc prawna.

 

Oddziały Kancelarii w województwie opolskim

Nasza Kancelaria rozwinęła się od początku tej historii. Aktualnie posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników i współpracowników, którzy każdego dnia budują markę firmy, dbając o nasz wizerunek. Ponadto, oprócz naszej głównej siedziby, która mieści się w Opolu (ul. J. Słowackiego 6/11), posiadamy dwa oddziały. Pierwszy z nich otworzony został w Kędzierzynie-Koźlu  (ul. Kozielska 67/6), a drugi w Strzelcach Opolskich (ul. Powstańców Śląskich 16). Wszystkie te zabiegi pozwalają nam realizować misję firmy – być bliżej klienta i jego problemu.

 

Siedziba w Opolu

Główna siedziba naszej Kancelarii – to tutaj wszystko się zaczęło. W Opolu można spotkać nas najczęściej ze względu na wielość prowadzonych spraw i sądów. Jednak także tutaj zalecamy wcześniejszą telefoniczną rezerwację terminu spotkania, gdyż ze względu na specyfikę zawodu, często pracujemy w terenie..

Strona siedziby

 

Oddział Kędzierzyn-Koźle

Pierwszy oddział Kancelarii. Dzięki stale prowadzonym darmowym poradom prawnym dla mieszkańców powiatu, które oragnizujemy wraz ze wsparciem Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle cieszymy się dużym zaufaniem wśród miejscowych.

Strona oddziału

Oddział Strzelce Opolskie

Wciąż rosnące potrzeby na usługi prawne skłoniły nas do otworzenia kolejnego oddziału Kancelarii. Chociaż jest to nasz najnowszy oddział, to współpraca z lokalnymi firmami i instytucjami pozwoliły nam od razu poczuć się tutaj jak w domu.

Strona oddziału

 

 

mail

Skontaktuj się z nami!

kancelaria@kasztajanikowska.pl