Kancelaria Radców Prawnych

Kaszta & Janikowska s.c. Oddział w Opolu

 

Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. siedzibę główną posiada w Opolu przy ul. J. Słowackiego 6/11. Kancelaria prawna znajduje się w centrum miasta, nieopodal Kościoła pw. św. Apostołów Piotra i Pawła oraz Przychodni Medicus mieszczącej się przy ul. Mickiewicza w Opolu.

Celem Kancelarii radcowskiej jest dostarczenie Klientom najwyższej jakości usług prawniczych, uwzględniających specyficzne potrzeby Klientów. Prawnicy z Kancelarii preferują osobiste spotkania w siedzibie Kancelarii. Jednak gdy tego wymaga sprawa, starają się rozwiązywać sprawy drogą elektroniczną oraz telefonicznie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych kompleksowych usług prawniczych.

Kancelarię radcowską tworzy doświadczony i kreatywny zespół prawników, adwokatów, radców prawnych. Wspólnikami w Kancelarii Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. w Opolu jest radca prawny Alicja Kaszta i radca prawny Martyna Janikowska. Ponadto Kancelaria prawnicza zatrudnia zespół doświadczonych prawników, których kompetencje zawodowe wzajemnie się uzupełniają.

 

W ramach powierzanych do prowadzenia spraw Kancelaria utrzymuje również współpracę z innymi wiodącymi i uznanymi podmiotami oraz ekspertami z zakresu szczególnych dziedzin prawa.


Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c.

ul. J. Słowackiego 6/11
45-364 Opole
radca prawny Alicja Kaszta

tel. 608 436 324
radca prawny Martyna Janikowska

tel. 792 782 082
e-mail: kancelaria@kasztajanikowska.pl


Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. w Opolu zajmuje się sprawami z zakresu:

 • prawa cywilnego
 • prawa rodzinnego i opiekuńczego
 • prawa karnego i wykroczeń
 • prawa pracy
 • prawa medycznego
 • prawa gospodarczego i handlowego
 • prawa egzekucyjnego i zabezpieczającego
 • prawa upadłościowego
 • prawa bankowego w tym polisolokat i kredytów we frankach.

Zakres objęty praktyką Kancelarii adwokackiej został ustalony na podstawie wieloletnich doświadczeń i prowadzonej praktyki prawniczej. Przedmiotem działania Kancelarii są najczęściej sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego. Kancelaria prawna udziela pomocy prawnej przy rozwodach, a także przy egzekwowaniu należnych Klientom odszkodowań i roszczeń z umów.

Radcy prawni i prawnicy z Kancelarii Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. Oddział w Opolu mają pełną świadomość tego, iż Klienci zwracający się z prośbą o pomoc i wsparcie prawne najczęściej znajdują się w trudnej i niewygodnej dla nich sytuacji. Dlatego też obok fachowego doradztwa prawnego prawnicy z Kancelarii Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. w Opolu starają się wykazywać zrozumienie dla potrzeb Klientów, a także wyrozumiałość, cierpliwość oraz empatię. Zadaniem Kancelarii adwokackiej jest troska o dobro i bezpieczeństwo Klientów. Kancelaria wyróżnia się najwyższą jakością obsługi Klienta.

Sprawy rozwodowe oraz sprawy o rozdzielność majątkową zawsze budzą żywe emocje wśród ich uczestników, dlatego obecność prawnika jest w czasie ich trwania szczególnie pomocna i potrzebna. Radcy prawni z Kancelarii Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. w Opolu do spraw podchodzą profesjonalnie i zawsze dokładają wszelkich starań, by przebiegały one jak najkorzystniej dla Klientów. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, prawnicy z Kancelarii adwokackiej radzą sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi i najdelikatniejszymi sprawami.

Najwyższy standard obsługi prawnej gwarantuje nie tylko rzetelna wiedza, ale i lata praktyki radców i adwokatów w wąskim obszarze prawa rodzinnego. Prawnicy z Kancelarii Radców Prawnych w Opolu szczycą się przeprowadzeniem kilkuset spraw z zakresu prawa rodzinnego, z czego znakomitą większość stanowiły sprawy o rozwód i sprawy dotyczące małoletnich dzieci. Sprawy, które wymagają szczególnej wnikliwości, rozwagi, wiedzy ale i poświęcenia odpowiedniej ilości czasu oraz wiedzy z zakresu psychologii.

Oferowana obsługa prawna obejmuje:

 • udzielanie porad prawnych
 • reprezentację przed sądami i innymi organami
 • sporządzanie pism procesowych
 • sporządzanie opinii prawnych
 • sporządzanie i opiniowanie umów
 • prowadzenie mediacji / negocjacji.

Kancelaria świadczy również pomoc prawną z zakresu prawa karnego – zarówno w charakterze obrońcy oskarżonego, jak i pełnomocnika pokrzywdzonego. Zapewniamy Klientom pomoc prawną na każdym etapie postępowań karnych oraz wykroczeniowych. Proces karny i sprawy o wykroczenia co do zasady składają się z etapów. Możemy pomóc na każdym jej etapie:

 • w postępowaniu przygotowawczym – w trakcie śledztw i dochodzeń prowadzonych przez policję, prokuraturę i inne organy ścigania karnego,
 • w postępowaniu sądowym – obrona przed sądem I instancji, obrona przed sądem odwoławczym, obrona przed Sądem Najwyższym,
 • w postępowaniu wykonawczym po uprawomocnieniu się orzeczenia – wniosek o odroczenie wykonania kary, wniosek o udzielenie przerwy w karze, wniosek o odbycie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego, czy wniosek o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywania kary.

W ramach współpracy z Kancelarią Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. w Opolu możliwe jest też korzystanie ze stałej obsługi prawnej. Pozwala to na korzystanie z usług prawniczych w wymiarze czasowym i na warunkach ustalonych w umowie o stałą obsługę prawną.

Zapraszamy do współpracy z Kancelarią Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. w Opolu. Kancelaria otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta – istnieje możliwość umówienia się na spotkanie poza godzinami pracy Kancelarii. Zalecamy umawiać wizyty telefonicznie lub poprzez e-mail z uwagi na ilość spraw sądowych i kalendarz radców prawnych, adwokatów i prawników z Kancelarii.

Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. w Opolu posiada również Oddziały na terenie województwa opolskiego:

 • Oddział I – Kędzierzyn-Koźle ul. Kozielska 67 pok. 6,
 • Oddział II – Strzelce Opolskie ul. Powstańców Śląskich 16.

 

Napisz do nas!