Mediator Alicja Kunicka

Wykształcenie

Pełnię funkcję mediatora pozasądowego i sądowego wpisanego na listę mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym w Opolu (wpis na listę mediatorów stałych K-0142-28/16). Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Opolskim. Studiowałam również administrację na Uniwersytecie Opolskim oraz ukończyłam szkołę podyplomową z zakresu przygotowania pedagogicznego w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu. Dalej poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach zarówno z tematyki prawnej, jak i kompetencji miękkich.

Doświadczenie

Od 2012 r. praktykowałam w prestiżowych Kancelariach Prawnych na terenie miasta Opola. W toku prowadzonej praktyki brałam udział w licznych szkoleniach i spotkaniach ekspertów. W 2015 r. założyłam własną Kancelarię Prawną i Mediacyjną oraz rozpoczęłam tworzenie od podstaw zespołu ekspertów z szeroko pojętej dziedziny prawa. Mediacja to nowoczesna metoda rozwiązywania konfliktu przez strony przy wsparciu neutralnej osoby trzeciej, czyli mediatora. Celem mediacji jest pomoc stronom konfliktu w osiągnięciu satysfakcjonującego, w pełni akceptowanego przez nie porozumienia. Nieustannie staram się doskonalić swoje umiejętności i propagować pokojowe metody rozwiązywania sporów.

Piotr PAZIO
Piotr PAZIO
2022-03-22
Roksana Czerniak
Roksana Czerniak
2022-02-13
Anna Zieleniewska
Anna Zieleniewska
2021-10-28
Adrian K.
Adrian K.
2021-05-01
Adrian P
Adrian P
2021-04-29
Paweł Skibicki
Paweł Skibicki
2020-11-23
Kris Nowack
Kris Nowack
2020-11-13
Najlepsza kancelaria w mieście
Rafał
Rafał
2020-10-28
Bardzo profesjonalna kancelaria z ogromną wiedzą prawnicza. Polecam
Mano
Mano
2019-09-13
Marcus
Marcus
2018-12-13

Osiągnięcia

Jestem aktywnym szkoleniowcem, z doświadczeniem w organizowaniu i prowadzeniu spotkań z przedsiębiorcami, pracownikami i studentami. Jako prawnik i mediator specjalizuję się w postępowaniach cywilnych – w tym w postępowaniach rodzinnych, gospodarczych, pracowniczych i windykacji należności. Moje poglądy prawne ukierunkowane są na alternatywne rozwiązania sporów, stąd też prowadzone sprawy bardzo często rozpoczynam od wstępnych mediacji ze Stronami sporu. Zasadami, jakimi posługuję się podczas wykonywania obowiązków mediatora sądowego to rzetelność i profesjonalizm, jak również dyskrecja i szacunek dla problemów Klientów.

Po godzinach

W wolnym czasie oddaje się pasji do gotowania i podróży. Nic tak nie poprawia nastroju jak spontaniczna wyprawa w dalsze lub bliższe miejsca na mapie.

 

mail

Skontaktuj się z nami!

kancelaria@kasztajanikowska.pl