Wykształcenie

Po odbyciu aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu pozytywnie zdając egzamin zawodowy uzyskując tytuł Radcy Prawnego. Ukończyłam studia wyższe prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego obroną pracy magisterskiej z zakresu prawa rodzinnego pt. „Niewierność, nieróbstwo, nieetyczne postępowanie jako przyczyny rozkładu pożycia małżeńskiego”.

W ramach studiów ukończyłam specjalizację karnistyczną.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. praktykując w V Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Sądu Okręgowego w Opolu. Odbyłam również praktykę i staż w renomowanej kancelarii notarialnej w Opolu. Pracowałam także w III Wydziale Rodzinnym i Nieletnich w Sądzie Rejonowym w Opolu jako protokolantka oraz pracownik sekretariatu. Dzięki czemu zapoznałam się ze specyfiką wykonywania zawodu prawnika, poznałam także salę sądową „od podszewki”.

Uczestniczyłam w licznych warsztatach i kursach dotyczących prawa rodzinnego, organizowanym przez opolskie kancelarie oraz Klinikę Prawa Uniwersytetu Opolskiego. Poza zamiłowaniem do prawa rodzinnego w kręgu moich zainteresowań znajduje się również prawo karne oraz szeroko rozumiane prawo cywilne.

Po godzinach

Wolny czas lubię spędzać w towarzystwie najbliższej rodziny, na wspólnych podróżach i rozrywkach; pasjonuję się także dobrą kuchnią. Jestem miłośniczką mody i dobrych seriali.

 

mail

Skontaktuj się z nami!

kancelaria@kasztajanikowska.pl