Obszary Prawa w jakich się specjalizujemy.

Przedmiotem działalności Kancelarii Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. jest kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców (osób fizycznych i prawnych), podmiotów non-profit (stowarzyszeń, fundacji), spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Kancelaria prowadzi również sprawy Klientów indywidualnych, nie będących przedsiębiorcami oraz działalność pro bono. Prowadzi współpracę z Urzędem Miasta w Kędzierzynie-Koźlu w zakresie udzielania bezpłatnych porad prawnych dla mieszkańców miasta Kędzierzyn-Koźle.

Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. prowadzi sprawy karne. Radcy prawni z Kancelarii mają uprawnienia do występowania w charakterze obrońcy oskarżonego w postępowaniu karnym. Dotychczas prawo karne było domeną adwokatów, jednak od 2015 r. radca prawny może występować przed sądem w charakterze obrońcy oskarżonego. Radcy prawni z Kancelarii Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. mają taką możliwość i z niej korzystają, gdyż posiadają szerokie doświadczenie w sprawach karnych i wykroczeniach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług prawniczych, świadczonych przez Kancelarię Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. Zapraszamy również do Oddziału Kancelarii w mieście Kędzierzyn-Koźle. Od 2018 r. przyjmujemy interesantów w biurze znajdującym się na ul. Kozielskiej 67/6. Mieszkańców miasta Kędzierzyn-Koźle oraz okolic zapraszamy do umawiania się w Oddziale Kancelarii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług prawniczych, świadczonych przez Kancelarię Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c.

Prawo Cywilne Prawo Rodzinne i Opiekuńcze Prawo Pracy Prawo Gospodarcze i Handlowe Prawo Egzekucyjne i Zabezpieczające Prawo Medyczne Prawo Administracyjne Prawo Karne i Wykroczenia Prawo Karne Skarbowe

 

Dalsze informacje uzyskają Państwo po wybraniu danej dziedziny prawa

 

mail

Skontaktuj się z nami!

kancelaria@kasztajanikowska.pl