Radca Prawny Alicja Kaszta


Wykształcenie

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu. Ukończyłam studia wyższe prawnicze. Aplikację radcowską odbywałam w renomowanych kancelariach radcowskich oraz adwokackich. W toku aplikacji brałam udział w praktykach i szkoleniach zawodowych w szczególności z zakresu prawa karnego oraz prawa medycznego.

Doświadczenie

Przed założeniem własnej kancelarii zdobywałam doświadczenie m.in. jako referent prawny w fundacji oraz w organach administracji wojskowej. W trakcie aplikacji pracowałam również w Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów w Opolu oraz Kancelarii Adwokackiej. Zdobyłam bogate doświadczenie zawodowe z indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Prowadziłam obsługę prawną przedsiębiorców (w tym również lekarzy), jak i klientów indywidualnych.

Osiągnięcia

Posiadam poświadczenie bezpieczeństwa z dostępem do informacji z klauzulą „poufne”. Moim zainteresowaniem cieszą się sprawy z dziedziny prawa medycznego i w tym kierunku świadczę moje usługi – zarówno dla lekarzy jak i dla pacjentów. Występuję w charakterze obrońcy w sprawach karnych, sprawach o wykroczenia, w postępowaniu w sprawach nieletnich, jak również w sprawach karnych związanych z przestępczością gospodarczą. Władam językiem niemieckim.

Po godzinach

W wolnym czasie staram się wyciszyć, posłuchać muzyki oraz przeczytać dobrą książkę. Interesuję się psychologią i dietetyką.

Radca Prawny Martyna Janikowska


Wykształcenie

Od 2012 roku jestem związana z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Opolu, gdzie po pozytywnie zdanym egzaminie państwowym uzyskałam wpis na listę radców prawnych. Posiadam wyższe wykształcenie prawnicze. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe “Unia gospodarczo-walutowa (Strefa EURO)” współorganizowane z NBP oraz studia techniczne – Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, uzyskując tym samym tytuł inżyniera.

Doświadczenie

Przed założeniem własnej działalności przez wiele lat zdobywałam doświadczenie w prężnie rozwijających się kancelariach radców prawnych i adwokatów. Mam duże doświadczenie w obsłudze klienta, organizacji pracy własnej i zespołu współpracowników. W kręgu moich zainteresowań znajduje się przede wszystkim prawo rodzinne, gdzie do każdej sprawy podchodzę w sposób indywidualny. W swojej pracy zajmuję się również prawem pracy oraz prawem gospodarczym.

Osiągnięcia

Ukończyłam szereg kursów językowych, w tym m.in. kurs Business English i zarządzanie doskonałe oraz kursy języka niemieckiego. Odbyłam szkolenia w Wyższej Szkole Policyjnej w Szczytnie oraz w Szkole Policyjnej w Pile. Należę do Klubu Absolwentów Helsińskiej Szkoły Praw Człowieka, gdyż ukończyłam kurs ‘Prawa i wolności człowieka i obywatela’ współorganizowany przez Fundację im. Stefana Batorego w Warszawie.

Po godzinach

Jestem miłośnikiem sportu w każdej postaci – rower, rolki, basen…. Wszystko jedno, gdyż jedno jest pewne – sport to zdrowie!

mail

Skontaktuj się z nami!

kancelaria@kasztajanikowska.pl